skyline teleinfo

 

SKYLINE Teleinfo S.A.

Skyline Teleinfo S.A. to spółka powstała z wydzielenia, z dniem 1 kwietnia 2007 roku, ze Skyline Investment S.A. jej działalności teleinformatycznej. Spółka prowadzi tą działalność od 1988 roku, osiągając w tej dziedzinie znakomite rezultaty, głównie poprzez stałe doskonalenie kadry, a także stosowanie najwyższej jakości sprzętu komputerowego i urządzeń transmisyjnych.

Usługi [więcej] | Autoryzacje [więcej] | Referencje [więcej]

 

 

Autoryzacje

Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są autoryzacje i certyfikaty udzielone przez producentów systemów kablowych oraz urządzeń.

 

 

 

 

 

 

2004.06.02-04 Uczestnictwo w dorocznej sesji recertyfikacyjnej dla Certyfikowanych Instalatorów firmy Molex Premise Networks.

Firma Skyline Investment S.A. otrzymała po raz kolejny tytuł  Certyfikowanego Instalatora firmy Molex Premis Networks specjalizującej się w dostawie systemów okablowania strukturalnego najwyższej jakości.

 

Tytuł ten otrzymujemy cyklicznie od wielu lat co jest świadectwem najwyższych kwalifikacji firmy albowiem odnowienie certyfikatu wiąże się z koniecznością spełnienia surowych kryteriów. Certyfikat uprawnia do udzielania Klientom 25 letniej gwarancji na wykonane systemy okablowania strukturalnego.

 

W trakcie recetyfikacji firma została nominowana do tytułu "Instalator roku" w kategorii "Współpraca handlowa".

 

Na zdjęciu nominację odbiera Dyrektor Techniczny - Krzysztof Szczygieł. Recertyfikacja odbyła się w pięknym otoczeniu Puszczy Białowieskiej, w hotelu "Żubrówka" w Białowieży.

 

 

Copyright 2007 Skyline Teleinfo S.A.